SOĞUK HAVA ODALARI

Endüstriyel Soğuk Depo Panelleri Kataloğu

SOĞUK DEPO PANELLERİ

BAŞARIR soğuk depo panelleri her iki tarafından galvanize astarlı polyester boyalı ve trapezli iki saç arasına 42 (+-2) dansite poliüretan enjekte edilerek üretilir. Panel yüzey malzemesi olarak isteğe göre AISI 304 kalite paslanmaz saç veya coal coating tekniği ile üretilen ‘Food Safe’ sertifikalı Ral 9002 boyalı saç kullanılmaktadır.

KULLANIM ARALIĞINA GÖRE UYGUN İZOLASYON KALINLIKLARI

Başarır Soğuk Depo Panelleri kullanım alanlarına uygun olarak 7 farklı kalınlıkta üretilmektedir. Kilit sistem 80 mm’den itibaren başlamaktadır.

BAŞARIR soğuk depo panelleri genel olarak gıda üretim tesisleri ve işleme alanlarında duvar, tavan, ara bölme ve zemin malzemesi olarak kullanılmaktadır.Yapısal olarak güçlü fakat hafif olan soğuk hava depo panelleri, tavan ve duvarlarla birlikte, izolasyonu aynı anda çözümler.

KİLİT DETAYI

BAŞARIR soğuk depo panellerinin birleşim yerlerinde özel olarak hazırlanmış kilitler mevcuttur.  Bu kilitler iki panel birbirine kilitlendikten sonra alyan anahtarı ile birbirine bağlanır.

Kullanım olarak da demonte panellerden oluştuğu için istenilen yer ve sahada rahatlıkla kullanılabilmektedir.

BAŞARIR soğuk depo panellerinin imalatı istenilen ölçüye göre önceden projelendirilir.

Tüm montaj detayları önceden hazırlanarak ilk önce soğuk depo alanına U profilleri döşenir. Kurulum bittikten sonra da iç köşe ve dış köşe saçları veya opsiyonel olarak hijyenik köşe profilleri ile ile kapatılır.

Montaj süreci duvar panellerinin montajıyla başlar, tavan ve zemin panelleri ile sona erer.

Sızdırmazlığı sağlamak için iki panelin birleşim derzinde ve köşe saçlarının etrafına antibakteriyel silikon kullanılır. Aksi halde ısı köprüleri buzlanmaya sebep olur ve soğutucunun gücünü düşürür.    

ZEMİN PANELLERİ

BAŞARIR soğuk depo zemin panelleri üst yüzeyi 10 mm kalınlığında plywood, altı yüzeyi galvaniz sac arası 42 dansite poliüretan enjekte edilmiş kilitli panellerdir. Paneller 2000 kg/m² yayılı yük taşıma kapasiteli olup ayrıca isteğe bağlı olarak yüzeyde plywood üzerine kaymaz Cr-Ni veya 200 mikron pvc kaplı sac kullanılabilir.

TOP
EnglishTurkish