HAKKIMIZDA

Firmamız 1980 yılında Başarır Elektrik Atölyesi markası ile 20m² alanda İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. 1987 yılına kadar elektrik tesisat plan projesi, bobinaj ve soğutma makinaları tamir bakım ve revizyonlarını faaliyetlerinde bulunmuş, ilerleyen yıllarda değişen piyasa taleplerini ve üretim teknolojilerini takip ederek istikrarlı olarak soğutma teknolojileri grubunda sanayi tipi buzdolabı üretimine başlamıştır.

Sektörün öncü kuruluşları arasında marka kalitesi ile tanınan firmamız, 30 yılı aşkın bir süredir BAŞARIR SOĞUTMA markasıyla süpermarket, hipermarketler, unlu mamuller ve oteller için marketlerin en önemli gereksinimlerinden biri olan soğutucu kabinler, soğuk hava panel ve kapıları, paslanmaz mutfak ekipmanları üretmekte ve ürünlerini iç ve dış pazarlarda siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Gelişen teknolojileri yakından takip eden BAŞARIR SOĞUTMA, makine parkuru ve üretim hacmini giderek genişletmekte, insan kaynaklarına vermiş olduğu değer ve önemle işletme güvenlik ve kalite standart ilkelerine bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

BAŞARIR SOĞUTMA olarak önceliklerimiz;

- Müşteri Memnuniyeti
- Kalite
- Uygun Fiyat Politikası
- Zamanında Teslim’dir.

Bugün BAŞARIR SOĞUTMA; sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde 40 yıllık sektörel deneyim ve tecrübesi ile 3000m² üretim tesisi ve 1500m² depolama alanı ile toplam 4500m² fabrikasında çalışanlarının sürekli gelişimine, çalışma verimliliğine ve AR-GE faaliyetlerine gereken önemi vererek her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ve sınırsız hizmet anlayışı ile deneyimlerini sizlerle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.

Bizlere duyduğunuz güven, başarımızın sürekliliğini sağlayacaktır.

Saygılarımızla,

BAŞARIR SOĞUTMA YÖNETİM KURULU

ÜYELİKLERİMİZ

TOP
EnglishTurkish