BAŞARIR SOĞUTMA firması olarak ürün kalitesi olmazsa olmazımızdır.

Bu bağlamda uluslararası standartlarda kaliteye sahip ticari tip soğutucu, soğuk hava odası panel ve kapıları ve mutfak ekipmanları üretimlerimizde üstün kaliteyi yakalamak hedefimizdir.

Müşterilerimizi her yönden memnun etmek amacıyla kaliteyle üretilen ürünlerimizi uygun fiyat politikası ile geniş kitlelere ulaştırmak ve uzun vadeli iş ortaklıkları kurmak amaçlanmaktadır.

Müşteri memnuniyetini öncelikli olarak gözeten ve bunun çalışanlarının mutluluğu ve konforundan geçtiğini bilen firmamız kalite yönetim sistemini sürekli olarak geliştirmektir.

Değişen ve gelişen piyasa koşullarında müşterilerinin beklenti ve isteklerini iyi analiz ederek bu istek ve beklentilere hitap eden ürün ve mekanlar tasarlamak ve üretmektir.

7/24 müşteri memnuniyetini temel prensibi haline getirmiş BAŞARIR SOĞUTMA firmasının ilkesi müşterilerinden aldığı tüm arıza ve servis taleplerine en kısa sürede cevap vererek müşterilerini mağdur etmeden çözüme kavuşturmaktır.

BAŞARIR SOĞUTMA Ltd. Şti. olarak firmamız, çalışanlarının sağlık ve güvenlik tedbirlerinin alındığı ortamlarda çalışmasını iş verimliliğinin bir gereği olarak görmekte ve bu temel standartlar çerçevesinde ve uzman kadrolar gözetiminde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi uygulayarak standartlara uygun üretim yapılmasını sağlamaktadır. Üretim sürecinin iyileştirilmesi için firmamızdaki İSG sistemi periyodik olarak izlenmekte ve sürekli olarak iyileştirme çalışmaları sağlanmaktadır.

BAŞARIR SOĞUTMA firmasının İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası aşağıdaki ilkeler esas alınarak yürütülmektedir:

  1. İş sağlığı güvenliği politikamız firmamızın içinde bulunduğu sektörel İSG risklerinin yapısına ve standartlara uygun olarak hazırlanmıştır.
  2. Yürürlükteki İSG mevzuatına ve ilgili İSG şartlarına uyulacağı taahhüdünü içermektedir.
  3. Yaralanmaların ve iş sebepli sağlık bozulmalarının önlenebilmesi için organizasyonumuzun her kademesinin katılımı sağlanmaktadır.
  4. Çalışanların kendi bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmaları amacı ile firmamızın kontrolü altında tüm çalışanlara İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası hakkında bilgilendirmeler yapılmaktadır.
  5. Çalışanların kendi bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmaları amacı ile firmamızın bünyesinde gerekli tüm eğitimler sağlanmaktadır.


BAŞARIR SOĞUTMA
firması olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, başta çalışanlarının sağlığı ve güvenliği daha sonra da dünya standartlarında ürünler üretmek ve yeni projelere imza atmak amacıyla ana ilke olarak benimsenmiştir.

 

TOP